Stokta Yok
Akser  - Tecvidli

Kuran Okuyan Kalem

Fiyat
:
170,0 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • Kuran Okuyan Kalem


  Kuran Okuyan Kalem-Akser kalem Kuran ( Tecvitli Kalem Kuran )

  Kuran Okuyan Kalem-Akser Tecvitli Kalem Kuran 
  11 Hafız + 5 Dil Meal + 10 Kart + İlahiler + Kısa Tefsiri

  Kur'an okuyan kalem ile artık yanlış yapmaya son. Dünyada ve Türkiyede bir ilk olan bu ürün . Orjinal ve patentli olan bu ürün ile Kur'an-ı Kerimi daha rahat öğrenebileceksiniz. 
  İçerisinde 10 farklı okuyucu bulunan Kalemli Kur'an'da M.Emin Ay, Fatih Çollak, Mustafa Uyar, İstanbul Kıraatinden İsmail Biçer ve İhsan Atasoy, Arap Hafızlardan Abdussamed, sudeys, mahir, husari, acemi, şatıri gibi dünyaca ünlü seslerden Kur'an-ı Kerimi tamamen dinleyebilirsiniz. 
  Aynı zamanda tecvit hükümlerinin Kur'an'da nasıl yapılacağını türkçe olarak size anlatan kalem ile tecviti öğrenebilir hemde ayetleri dinledikten sonra akıllı kart teknolojisi ile aynı anda türkçe mealini dinleyebilirsiniz.
  Kur'an'ı ister ayet ayet isterseniz sure sure, cüz cüz veya sayfa sayfa dinleyebilir 
  veya ses kaydederek kendi okuyuşunuzu değerlendirebilirsiniz. Meâllerden elmalılı hamdi yazır, muhammed esed ve açıklamalı meal ile kuranın manasını öğrenebilirsiniz.
  8 Gb hafıza T
  tecvitli Kuran
  11 imam
  2 Meâl
  5 tercüma
  Elif Ba 
  Elektronik Kartlar
  Hızlı Şarj Cihazı
  Kulaklık
  KOLAY EZBERLEME Ezberlemek istediğiniz ayet veya sûreleri kalemi o ayet veya sûreye yaklaştırarak istediğiniz kadar tekrarlatabilir 
  ve böylece dinleye dinleye ezberleyebilirsiniz. Rec tuşuna basarak kendi sesinizi kaydedebilirsiniz. 
  Ne kadar doğru okuduğunuzu tekrar Rec tuşuna basarak dinleyebilir ve Kuran okuyan kalemdeki diğer Kur’an Kârîleriyle karşılaştırabilirsiniz.Kuran okuyan kalem şarjlı olup şarj cihazı ve kablosu yanında verilmektedir. 
  Tecvitli Kuran Okuyan Kalem 
  Kur'an okuyan kalem ile artık yanlış yapmaya son. Dünyada ve Türkiyede bir ilk olan bu ürün AKSER YAYINLARI tarafından hizmetinize sunulmuştur. Orjinal ve patentli olan bu ürün ile Kur'an-ı Kerimi daha rahat öğrenebileceksiniz. İçerisinde 11 farklı okuyucu bulunan Kalemli Kur'an'da M.Emin Ay, Fatih Çollak, Mustafa Uyar, İstanbul Kıraatinden İsmail Biçer ve İhsan Atasoy, Arap Hafızlardan Abdussamed, sudeys, mahir, husari, acemi, şatıri gibi dünyaca ünlü seslerden Kur'an-ı Kerimi tamamen dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda tecvit hükümlerinin Kur'an'da nasıl yapılacağını türkçe olarak size anlatan kalem ile tecviti öğrenebilir hemde ayetleri dinledikten sonra akıllı kart teknolojisi ile aynı anda türkçe mealini dinleyebilirsiniz. Kur'an'ı ister ayet ayet isterseniz sure sure, cüz cüz veya sayfa sayfa dinleyebilir veya ses kaydederek kendi okuyuşunuzu değerlendirebilirsiniz. Meâllerden elmalılı hamdi yazır, muhammed esed ve açıklamalı meal ile kuranın manasını öğrenebilirsiniz.
  Garanti Bilgisi
  :
  Elektronik Kitap Sınıfları
  Teslimat Bilgisi
  :
  3 iş günü
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.