Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Bindawood her yaştan kadın erkek ve gençlerin kaliteli ve hesaplı ürünler bulabilecekleri, Giyim Mağazacılığı yapmaktadır..Dünyanın ve Türkiye'nin hemen her yerinden sayısız müşterimiz rahat güvenli, keyifli bir alışveriş için 15 yıldır mağazamızı tercih ediyor.
Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için vazgeçilmez unsurdur...
Diğer elektronik mağazacılığı yapan firmalardan farklı olarak sitemizden görüp beğendiğiniz ürünleri mağazamıza deneyerek satın alabilirsiniz."Pandemi sebebiyle bir süredir mağaza hizmet vermiyor alışverişler siteden yürütülmektedir." Ayrıca henüz sitede satışına başlanmayan modelleri satın alabilirsiniz.

Müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışıyoruz... Müşterilerimiz bizim için önemlidir !
Alışveriş sitemizde markalar ön planda tutulmaz, butik mağaza ürünleri satıyoruz, haksız rekabete sebep olmamak için üretici marka "Özel Talepte" bulunmadıkça ürün markaları sitede yayınlanmaz.

Üye Olmadan Sitede Gezebilir Üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz.
Siteden yapılan alışverişlerde müşterilerimiz istedikleri takdirde Üye, olarak farklı kategorilerde alışveriş yapabilme ayrıcalıklarına sahip olabilirler. Üye olmak tamamıyla ücretsizdir.
Üyelerimizi alışveriş yaptığı zaman gönderilen bilgilendirme maili dışında mail ve mesaj yağmuruna tutmayız, sıkmamaya özen gösteririz...

Tanıtım ve kampanya maili almak isteyen üye ve müşterilerimiz ayrıca haber bültenine abone olmalıdır.

Haber kampanya bildirimleri aylık bir kez toplamı yıllık 13 adet maili aşmayacak şekilde planlama yapılır.

Mağazamız Üsküdar’ın merkezinde İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz Marmaray hattına çok yakın özel bir konumdadır...

Yaşam boyu mutluluklar dileriz.

Bindawood

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR