Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize alışveriş yapmak yada üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle kesinlikle paylaşılmaz..

Sitemiz  müşterilerine ve üyelerine satış işlem ve takibi dışında mail ve mesaj gönderimi konusunda hassastır.  Kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri özel durumlar dışında sadece haber bülteni üyeliği yapanlara gönderilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir...Alışveriş ve üyelik deneyiminden kaynaklanan bilgileri müşterimiz de 3. kişilerle paylaşmama konusunda karşılıklı söz vermiş olur...Sistemimizde müşterilere ait kart bilgileri kesinlikle saklanmaz...Bankalar ve ödeme kuruluşu paneline ödeme anında girdiğiniz bilgiler direk olarak bankanın portalına girdiğiniz bilgilerdir ve 256 bit SSL ile korunurlar..Bu bilgileri sadece bankanız bilebilir site hiç bir zaman bu bilgileri göremez ve kaydedemez. SSL

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Bindawood